Lajme

“Kaubojsi” denoncon në ‘Fiks Fare’: Lulzim Basha më kërcënon në Instagram…

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si ‘Kaubojsi’, ka denoncuar në emisionin ‘Fiks Fare’ disa mesazhe që i kanë mbërritur në llogarinë e tij në Instagram nga një profil me emrin Lulzim Basha.

‘Kaubojsi’ thotë se beson që pas këtij profili është realisht kryetari i demokratëve, që e pati dhe aleat për disa kohë, kur hyri në çadëe.

“Kam marrë disa mesazhe nga një njeri me emrin e Lulzim Bashës.

Kërcënimin e parë e kam marrë para dy javësh.

Por u përsërit para dy ditësh.

Jam i bindur se Lulzim Basha është në dijeni të tyre.

Jam i bindur se ka lidhje me PD dhe me z. Basha”, tha Ndocaj.

Loading...

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si ‘Kaubojsi’, ka denoncuar në emisionin ‘Fiks Fare’ disa mesazhe që i kanë mbërritur në llogarinë e tij në Instagram nga një profil me emrin Lulzim Basha.

‘Kaubojsi’ thotë se beson që pas këtij profili është realisht kryetari i demokratëve, që e pati dhe aleat për disa kohë, kur hyri në çadëe.

“Kam marrë disa mesazhe nga një njeri me emrin e Lulzim Bashës.

Kërcënimin e parë e kam marrë para dy javësh.

Por u përsërit para dy ditësh.

Jam i bindur se Lulzim Basha është në dijeni të tyre.

Jam i bindur se ka lidhje me PD dhe me z. Basha”, tha Ndocaj.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Kaubojsi” denoncon në ‘Fiks Fare’: Lulzim Basha më kërcënon në Instagram… “Kaubojsi” denoncon në ‘Fiks Fare’: Lulzim Basha më kërcënon në Instagram…Rating: 5.0
To Top