Home / Lajme / Kallet Shkupi : Përleshje me armë në mes Shqiptarëve dhe Boshnjakëve në Shkup
Kallet Shkupi : Përleshje me armë në mes Shqiptarëve dhe Boshnjakëve në Shkup

Kallet Shkupi : Përleshje me armë në mes Shqiptarëve dhe Boshnjakëve në Shkup

Kallet Shkupi : Përleshje me armë në mes Shqiptarëve dhe Boshnjakëve në Shkup

Dy grupe të rinjsh, shqiptar e boshnjakë janë përleshur me armë gjatë ditës së djeshme në një restorant në rrugën Markov-Manastir.
Lajmi konfirmohet edhe nga Ministria e Punëve të Brendshme, përcjell Zhurnal.
“Në 14.53 Spitali i qytetit të Shkupit nga ky rast ka pranuar një person të lënduar me iniciale R.A nga Batinca, që sipas MPB me armë zjarri kanë shkrepur B.D dhe Z.N”., – shpjegon MPB.
Mësohet se Njësia Ppeciale Policore “ALFA”, ka dal në vendin e ngjarrjes, dhe në një kontroll nga ana e policisë në Restaurantin “AKTUALE”, në një vetur të tipit AUDI, është gjetur arrma, për të cilën dyshohet se të jëtë përdorur në këtë ngjarrje.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje