Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit

Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit
Loading...

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se policia ka sekuestruar në shtëpinë e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri një byzylyk të djalit të vogël, një varëse të bashkëshortes por që ka rezultuar të jetë e gjyshes së tij.

Hoxha tha sonte në studion e emisionit ‘Opinion’, se përveç byzylykut të djalit të vogël dhe varëses, është sekuestruar një palë vëthë dhe një byzylyk tjetër.

Gjykata e Krimeve të Rënda, me kërkesë të prokurorisë vendosi sot masën e “ndalimit të daljes jashtë shtetit” ndaj ish deputetit Saimir Tahiri. Gjykata gjithashtu ka urdhëruar Prokurorinë të sekuestrojë pasaportën e ish-ministrit dhe “çdo mjet tjetër identifikues të tij të vlefshëm për daljet jashtë shtetit, dhe të njoftojë të gjitha pikat e kalimit kufitar për urdhërimin e gjykatës”

Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit

Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e TahiritRating: 5.0
To Top