Lajme

Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë

Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë
Loading...
Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë

Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë

Një 21-vjeçar shqiptar humbi jetën në Islandë, 1 javë pasi ishte qëlluar me thikë. Mediat vendase bëjnë me dije se viktima, i identifikuar si Klevis Sula, 21 vjeç jetonte dhe punonte në Islandë.

Rreth një javë më parë, i riu nga Skrapari ishte në Austurvellir në qendër të kryeqytetit Rejkjavik së bashku me partneren e tij, kur u qëllua disa herë me thikë nga një shqiptar. Autori i krimit është vënë në pranga

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parëRating: 5.0
To Top