Home / Lajme / Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë
Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë

Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë

Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë
Islandë, vdes në spital 21-vjeçari shqiptar i plagosur me thikë 2 ditë më parë

Një 21-vjeçar shqiptar humbi jetën në Islandë, 1 javë pasi ishte qëlluar me thikë. Mediat vendase bëjnë me dije se viktima, i identifikuar si Klevis Sula, 21 vjeç jetonte dhe punonte në Islandë.

Rreth një javë më parë, i riu nga Skrapari ishte në Austurvellir në qendër të kryeqytetit Rejkjavik së bashku me partneren e tij, kur u qëllua disa herë me thikë nga një shqiptar. Autori i krimit është vënë në pranga

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje