Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Ibsen Elezi mesazh të fortë Alibeajt: Do ju nxjerrin demokratët për leckash nga zyrat që ndosni

Demokrati që tronditi kupolën e Partisë Demokratike gjatë Kuvendit Kombëtar, ka adresuar një mesazh të fortë ndaj deputetit demokrat Enkelejd Alibeaj.

Referuar denoncimit të PD-së mbi vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Elezi ironizon duke e quajtur të mbaruar “selinë blu” për reagimet e saj.

“Bravo Enkeled jua nxore bojen me ket deklaraten e fundit per shtyp, e zeza ne te bardhe qe vellai i Ministrit Brendshem eshte i denuar per droge.

O te mbaruar, po ne raste te tilla i behet thirrje popullit ne shesh te rrethoje Kryeministrine dhe Ministrine e Brendeshme deri ne doreheqje.

O bejeni ose me 17 maj me rastin e 1 vjetorit “marteses” do ju nxjerrin demokratet per leckash nga ato zyrat qe ndotni”, shkruan Elezi. (TemA)

Loading...

Demokrati që tronditi kupolën e Partisë Demokratike gjatë Kuvendit Kombëtar, ka adresuar një mesazh të fortë ndaj deputetit demokrat Enkelejd Alibeaj.

Referuar denoncimit të PD-së mbi vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Elezi ironizon duke e quajtur të mbaruar “selinë blu” për reagimet e saj.

“Bravo Enkeled jua nxore bojen me ket deklaraten e fundit per shtyp, e zeza ne te bardhe qe vellai i Ministrit Brendshem eshte i denuar per droge.

O te mbaruar, po ne raste te tilla i behet thirrje popullit ne shesh te rrethoje Kryeministrine dhe Ministrine e Brendeshme deri ne doreheqje.

O bejeni ose me 17 maj me rastin e 1 vjetorit “marteses” do ju nxjerrin demokratet per leckash nga ato zyrat qe ndotni”, shkruan Elezi. (TemA)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ibsen Elezi mesazh të fortë Alibeajt: Do ju nxjerrin demokratët për leckash nga zyrat që ndosni Ibsen Elezi mesazh të fortë Alibeajt: Do ju nxjerrin demokratët për leckash nga zyrat që ndosniRating: 5.0
To Top