Lajme

Grida Duma kap “elementin” defektoz të Bashës e Monikës: Ja pse dështuan protestat e opozitës

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka komentuar protestat e fundit të organizuara nga opozita.

Sipas Dumës pjesëmarrja e ulët në protesta ishte për shkak të qeverisë dhe ndihmës ekonomike.

“Qytetarët janë në varfëri të thellë dhe një ndër arsyet se përse nuk vijnë në protesta është frika se do të identifikohen nga qeveria dhe do të ju hiqet ndihma ekonomike,” tha Duma.

Njeheresh Duma kerkon qe lidershipi i opozites, pra Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, duhet te punoje ne kete drejtim per te sqaruar dhe hequr friken njerezve.

Loading...

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka komentuar protestat e fundit të organizuara nga opozita.

Sipas Dumës pjesëmarrja e ulët në protesta ishte për shkak të qeverisë dhe ndihmës ekonomike.

“Qytetarët janë në varfëri të thellë dhe një ndër arsyet se përse nuk vijnë në protesta është frika se do të identifikohen nga qeveria dhe do të ju hiqet ndihma ekonomike,” tha Duma.

Njeheresh Duma kerkon qe lidershipi i opozites, pra Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, duhet te punoje ne kete drejtim per te sqaruar dhe hequr friken njerezve.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Grida Duma kap “elementin” defektoz të Bashës e Monikës: Ja pse dështuan protestat e opozitës Grida Duma kap “elementin” defektoz të Bashës e Monikës: Ja pse dështuan protestat e opozitësRating: 5.0
To Top