Lajme

Grabitje në Tiranë, 3 “skifterë” vjedhin kasafortën e supermarketit

Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si Komuna e Parisit.

3 persona ende të paidentifikuar kanë thyer xhamin e supermaketit dhe kanë grabitur kasafortën me paratë e xhiros së biznesit.

Përveç kasafortës, grabitësit raportohet se kanë marrë edhe mallra të ndryshme në market.

Policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.05.2018, tek kryqëzimi i rrugës “Medar Shtylla” me rrugën “Prokop Mima”, 3 persona ende të paidentifikuar, kanë thyer xhamat e një supermarketi, ku kanë marrë kasafortën, sende të ndryshme dhe janë larguar me një mjet.

Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve. (TemA)

Loading...

Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si Komuna e Parisit.

3 persona ende të paidentifikuar kanë thyer xhamin e supermaketit dhe kanë grabitur kasafortën me paratë e xhiros së biznesit.

Përveç kasafortës, grabitësit raportohet se kanë marrë edhe mallra të ndryshme në market.

Policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.05.2018, tek kryqëzimi i rrugës “Medar Shtylla” me rrugën “Prokop Mima”, 3 persona ende të paidentifikuar, kanë thyer xhamat e një supermarketi, ku kanë marrë kasafortën, sende të ndryshme dhe janë larguar me një mjet.

Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Grabitje në Tiranë, 3 “skifterë” vjedhin kasafortën e supermarketit Grabitje në Tiranë, 3 “skifterë” vjedhin kasafortën e supermarketitRating: 5.0
To Top