Lajme

Gazetari ironizon Bashën: Dili zot “Babales”!

Albert Veliu apo “dëshmitari X”, i njohur ndryshe edhe me pseudonimin “Babale”, është arrestuar prej disa orësh nga autoritetet në Kosovë.

Ky arrestim ma sjellë një sërë reagimesh në opinionin publik, ashtu si edhe ironi me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, gazetari Elvi Fundo, njëherësh editor i CNA.al (CityNews Albania), ka ironizuar Bashën, teksa ngre pyetjen, nëse do i dalë për zot njeri Babales apo jo.

“Po mbushen disa ore qe “Babalen” e shkrete e kane arrestuar ne Kosove dhe askush nuk po ndihet ne PD.

Do t’i dale njeri zot atij apo jo, se nuk bejne burrat keshtu?

Kalova lumin te dh…kalin.

Te pakten Salianji, i cili e ka treguar veten qe eshte macho…mund ta kishte bere nje ankese”, shkruan Fundo.

Loading...

Albert Veliu apo “dëshmitari X”, i njohur ndryshe edhe me pseudonimin “Babale”, është arrestuar prej disa orësh nga autoritetet në Kosovë.

Ky arrestim ma sjellë një sërë reagimesh në opinionin publik, ashtu si edhe ironi me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, gazetari Elvi Fundo, njëherësh editor i CNA.al (CityNews Albania), ka ironizuar Bashën, teksa ngre pyetjen, nëse do i dalë për zot njeri Babales apo jo.

Po mbushen disa ore qe “Babalen” e shkrete e kane arrestuar ne Kosove dhe askush nuk po ndihet ne PD.

Do t’i dale njeri zot atij apo jo, se nuk bejne burrat keshtu?

Kalova lumin te dh…kalin.

Te pakten Salianji, i cili e ka treguar veten qe eshte macho…mund ta kishte bere nje ankese”, shkruan Fundo.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gazetari ironizon Bashën: Dili zot “Babales”! Gazetari ironizon Bashën: Dili zot “Babales”!Rating: 5.0
To Top