Home / Lajme / Gara po bëhet e nxehtë: Dritare dhe dyer të thyera në shtabin e BDI-së
Gara po bëhet e nxehtë: Dritare dhe dyer të thyera në shtabin e BDI-së

Gara po bëhet e nxehtë: Dritare dhe dyer të thyera në shtabin e BDI-së

Gara po bëhet e nxehtë: Dritare dhe dyer të thyera në shtabin e BDI-së
Gara po bëhet e nxehtë: Dritare dhe dyer të thyera në shtabin e BDI-së

Një i panjohur ka thyer dy dritare të xhamit dhe derë të xhamit në shtabin e partisë politike të BDI-së, në rrugën  Tale Hristov Shkup-Veri, që është paraqitur në polici dje rreth orës 15.25, transmeton gazeta Lajm.

MPB-ja njoftoi se është duke punuar për zbardhjen e rastit dhe se ka ndërmarrë masa për gjetjen e kryerësit të veprës.

Ditë më parë ishin thyer edhe shtabet e VMRO-DPMNE-së dhe LSDM-së.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje