Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

FOTOT: Zbulloni shifrën marramendëse që u shit Ferrari i rrallë 250 GTO

Ferrari 250 GTO është i njohur si një nga makinat më të çmuara në botë dhe është mjaft e rrallë, vetëm me 39 modele të prodhuara në të gjithë botë.

Dhe Ferrari i vitit 1963 ka vendosur rekord duke u shitur në ankand për 70 milionë dollarë.

Ky mendohet të jetë çmimi më i lartë i paguar ndonjëherë për një makinë.

Raportohet s makina e iu është shitur një biznesmeni amerikan. (TemA)

Loading...

Ferrari 250 GTO është i njohur si një nga makinat më të çmuara në botë dhe është mjaft e rrallë, vetëm me 39 modele të prodhuara në të gjithë botë.

Dhe Ferrari i vitit 1963 ka vendosur rekord duke u shitur në ankand për 70 milionë dollarë.

Ky mendohet të jetë çmimi më i lartë i paguar ndonjëherë për një makinë.

Raportohet s makina e iu është shitur një biznesmeni amerikan. (TemA)

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Zbulloni shifrën marramendëse që u shit Ferrari i rrallë 250 GTO FOTOT: Zbulloni shifrën marramendëse që u shit Ferrari i rrallë 250 GTORating: 5.0
To Top