Lajme

FOTOT: Të gjithë sytë tek Demi Rose

Ajo nuk heziton që të ekspozojë format e saj sa herë që i jepet rasti.

Dhe së fundmi Demi Rose ka paraqitur linjat e saj perfekte në evetin e Skinny Dip gjatë të martës në mbrëmje në Londër.

Modelja 23 vjeçare ka marrë gjithë vëmendjen teksa kishte veshur një fustan të zi transparent. (TemA)

Loading...

Ajo nuk heziton që të ekspozojë format e saj sa herë që i jepet rasti.

Dhe së fundmi Demi Rose ka paraqitur linjat e saj perfekte në evetin e Skinny Dip gjatë të martës në mbrëmje në Londër.

Modelja 23 vjeçare ka marrë gjithë vëmendjen teksa kishte veshur një fustan të zi transparent. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Të gjithë sytë tek Demi Rose FOTOT: Të gjithë sytë tek Demi RoseRating: 5.0
To Top