Home / Lajme / FOTOT: “Shtëpi përrallash” në pemë

FOTOT: “Shtëpi përrallash” në pemë

A keni menduar ndonjëherë që të jetoni në një shtëpi luksoze të ndërtuar në pemë?

Epo ja që kjo është realitet tashmë.

Në Angli gjendet një shtëpi super luksoze e ndërtuar në pemë.

Imazhet e jashtme tregojnë dizajnin e bukur të kësaj prone unike, të parën e këtij lloji në Britani të Madhe.

Brenda saj do të gjeni një vaskë prej barki, një krevat dopia si dhe një stufë për t’i bërë ballë temperaturave të ulëta.

Gjithashtu kjo shtëpi të ofron një pamje mbreslënëse. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje