Lajme

FOTOT: Rusia bëhet gati të mirëpresë tifozët, dhe çfarë mirëpritje!

Rusia është gati të mirëpresë Botërorin e futbollit, që nis pas pak ditësh.

Dhe nuk bëhet fjalë vetëm për stadiumet dhe organizimin.

Clube-t e striptizmit thonë se janë gati për tifozët që do të vinë nga anët e ndryshme të botës, për të hequr mërzinë nga ndeshjet që mund të humbasin ekipet e tyre.

Loading...

Rusia është gati të mirëpresë Botërorin e futbollit, që nis pas pak ditësh.

Dhe nuk bëhet fjalë vetëm për stadiumet dhe organizimin.

Clube-t e striptizmit thonë se janë gati për tifozët që do të vinë nga anët e ndryshme të botës, për të hequr mërzinë nga ndeshjet që mund të humbasin ekipet e tyre.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Rusia bëhet gati të mirëpresë tifozët, dhe çfarë mirëpritje! FOTOT: Rusia bëhet gati të mirëpresë tifozët, dhe çfarë mirëpritje!Rating: 5.0
To Top