Home / Lajme / FOTOT: Rita Ora nuk përmbahet, këngëtarja shqiptare i heq të gjitha në plazh

FOTOT: Rita Ora nuk përmbahet, këngëtarja shqiptare i heq të gjitha në plazh

Rita Ora nuk përmbahet.

Ajo është fotografuar sërish duke pushuar me të dashurin e saj në Toskana.

Vetëm se këtë radhë ajo është fotografuar pa reçipeta.(TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje