Lajme

FOTOT/ Prifti i moshuar në kërkim të dashurisë së humbur… ish partnerit 55 vjet më të ri

Një ish-prift i moshuar, i cili u nda nga bashkëshorti i tij 55 vjet më i ri pasi i bleu atij një apartament luksoz në Bukuresht të Rumanisë, thotë se shpreson që të kthehen sërish bashkë.

Prifti i tërhequr Philip Clements, 79 vjeç, u martua me Florin Marin, 24, pasi u njohën në një faqe takimesh në internet.

Por marrëdhënia e tyre ndryshoi, pasi Clements shiti shtëpinë e tij në Angli për 214 mijë paund, që t’i blinte të riut një apartament në Rumani.

Menjëherë dyshja u ndanë, duke e lënë ish-priftin trokë, pa asnjë kacidhe.

Clements shpreson që ai të bashkohet sërish me 24 vjeçarin dhe është betuar se do ta bëjë pjesë të testamentit të tij. (TemA)

Loading...

Një ish-prift i moshuar, i cili u nda nga bashkëshorti i tij 55 vjet më i ri pasi i bleu atij një apartament luksoz në Bukuresht të Rumanisë, thotë se shpreson që të kthehen sërish bashkë.

Prifti i tërhequr Philip Clements, 79 vjeç, u martua me Florin Marin, 24, pasi u njohën në një faqe takimesh në internet.

Por marrëdhënia e tyre ndryshoi, pasi Clements shiti shtëpinë e tij në Angli për 214 mijë paund, që t’i blinte të riut një apartament në Rumani.

Menjëherë dyshja u ndanë, duke e lënë ish-priftin trokë, pa asnjë kacidhe.

Clements shpreson që ai të bashkohet sërish me 24 vjeçarin dhe është betuar se do ta bëjë pjesë të testamentit të tij. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT/ Prifti i moshuar në kërkim të dashurisë së humbur… ish partnerit 55 vjet më të ri FOTOT/ Prifti i moshuar në kërkim të dashurisë së humbur… ish partnerit 55 vjet më të riRating: 5.0
To Top