Lajme

FOTOT: Presidenti 72-vjeçar i Qipros kapet “mat”, hutohet pas të pasmeve të shqiptares Eleni Foureiras!

Presidenti i Qipros, Nikos Anastasiades, ka pritur në një takim këngëtaren shqiptare Eleni Foureiras, e cila përfaqësoi Qipron në Eurovizion.

Ajo ka marrë edhe një çmim nga presidenti qipriot.

Por 72-vjeçari është kapur në një moment të sikletshëm duke parë të pasmet e këngëtares dhe foto ka bërë xhirron e rrjetit.(TemA)

Loading...

Presidenti i Qipros, Nikos Anastasiades, ka pritur në një takim këngëtaren shqiptare Eleni Foureiras, e cila përfaqësoi Qipron në Eurovizion.

Ajo ka marrë edhe një çmim nga presidenti qipriot.

Por 72-vjeçari është kapur në një moment të sikletshëm duke parë të pasmet e këngëtares dhe foto ka bërë xhirron e rrjetit.(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Presidenti 72-vjeçar i Qipros kapet “mat”, hutohet pas të pasmeve të shqiptares Eleni Foureiras! FOTOT: Presidenti 72-vjeçar i Qipros kapet “mat”, hutohet pas të pasmeve të shqiptares Eleni Foureiras!Rating: 5.0
To Top