Lajme

FOTOT: Përfshihet nga flakët hoteli luksoz në qendër të Londrës

Hoteli luksoz Mandarin Oriental në qendër të Londrës është përfshirë nga flakët këtë pasdite.

Shtëllunga të mëdha tymi shihen në qiellin e kryeqytetit anglez që dalin nga hoteli në rrugën Uilliam Street, Knightbridge.

Forcat zjarrfikëse të Londrës thanë se rreth 20 zjarrfikëse dhe 120 trupa janë grumbulluar në vendngjarje për të shuar flakët.

Hoteli kishte pak kohë që kishte përfunduar zgjerimin dhe rikonstruktimin e fundit në historinë e tij 115 vjeçare.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo se cili ishte shkaku i zjarrit. (TemA)

Loading...

Hoteli luksoz Mandarin Oriental në qendër të Londrës është përfshirë nga flakët këtë pasdite.

Shtëllunga të mëdha tymi shihen në qiellin e kryeqytetit anglez që dalin nga hoteli në rrugën Uilliam Street, Knightbridge.

Forcat zjarrfikëse të Londrës thanë se rreth 20 zjarrfikëse dhe 120 trupa janë grumbulluar në vendngjarje për të shuar flakët.

Hoteli kishte pak kohë që kishte përfunduar zgjerimin dhe rikonstruktimin e fundit në historinë e tij 115 vjeçare.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo se cili ishte shkaku i zjarrit. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Përfshihet nga flakët hoteli luksoz në qendër të Londrës FOTOT: Përfshihet nga flakët hoteli luksoz në qendër të LondrësRating: 5.0
To Top