Lajme

FOTOT: Njihuni me gjyshen më seksi në botë

Është 36 vjeçe dhe pretendon se është gjyshja më sipatike në botë.

Ajo ka shpenzuar 26 mijë dollarë për ndërhyrje kirurgjikale.

Carrie Hilton është bërë gjyshe këtë vit kur vajza e saj Clarice solli në jetë të voglën Jessica.

Ndërkohë pak kohë më parë 47 vjeçarja nga Australia, Gina Stewart ishte një tjetër gjyshe që bëri këtë deklaratë.(TemA)

Loading...

Është 36 vjeçe dhe pretendon se është gjyshja më sipatike në botë.

Ajo ka shpenzuar 26 mijë dollarë për ndërhyrje kirurgjikale.

Carrie Hilton është bërë gjyshe këtë vit kur vajza e saj Clarice solli në jetë të voglën Jessica.

Ndërkohë pak kohë më parë 47 vjeçarja nga Australia, Gina Stewart ishte një tjetër gjyshe që bëri këtë deklaratë.(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Njihuni me gjyshen më seksi në botë FOTOT: Njihuni me gjyshen më seksi në botëRating: 5.0
To Top