Home / Lajme / FOTOT: Një mama seksi si Tamara

FOTOT: Një mama seksi si Tamara

Ajo është vënë në qendër të kritikave për shkak të stilit të jetës dhe dokumentimin të çdo gjëje që bënnë internet.

Megjithë reagimet e ashpra, Tamara Ecclestone ishte e vendosur që të shfaqej më joshëse se kurrë me bikini në Dubai.

33-vjeçarja ka shfaqur format e saj fenomenale me bikini, telsa merrte rrezet e diellit bashkë me të bijën e saj. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje