Lajme

FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose

Loading...

Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike.

Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAËITFIRST.com në Ibiza.

Modelja 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi RoseRating: 5.0
To Top