Home / Lajme / FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose
Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike.Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAËITFIRST.com në Ibiza.Modelja 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. (TemA)

FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose

Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike.

Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAËITFIRST.com në Ibiza.

Modelja 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje