Lajme

FOTOT: Një 52 vjeçare seksi si Elizabeth Hurley

Për Elizabeth Hurley vitet që mban mbi super janë thjesht numra.

Ylli 52 vjeçar ka një fizik për t’u patur zili.

Dhe në Instagram-in e saj dominojnë fotot me bikini.

Së fundmi aktorja dhe modelja britanike ka mahnitur me trupin e saj, teksa ka publikuar një foto me kostum banje ngjyrë pink. (TemA)

Loading...

Për Elizabeth Hurley vitet që mban mbi super janë thjesht numra.

Ylli 52 vjeçar ka një fizik për t’u patur zili.

Dhe në Instagram-in e saj dominojnë fotot me bikini.

Së fundmi aktorja dhe modelja britanike ka mahnitur me trupin e saj, teksa ka publikuar një foto me kostum banje ngjyrë pink. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Një 52 vjeçare seksi si Elizabeth Hurley FOTOT: Një 52 vjeçare seksi si Elizabeth HurleyRating: 5.0
To Top