Lajme

FOTOT/ Modelja zvogëlon gjoksin: Nuk e mbaja dot, më dhimbte shpina… (“çmenden” fansat)

Të pasur një gjoks të madh mund t’ju sjellë dhe probleme.

Të paktën kështu i ka ndodhi një modeleje amerikane.

Ashley Alexiss do të martohet në shtator, por ajo ka një problem, gjoksi i saj është shumë i madh për fustanin e nusërisë.

Madje madhësia e gjoksit po i shfaqte dhe probleme të tjera shëndetësore.

“Po vija re që me kalimin e viteve, po shtohej dhembja e shpinës. Më pas, shpina më jepte probleme kudo në trup.

Jam 27 vjeç, por ndihesha e moshuar”, u shpreh modelja.

Kështu Ashley Alexiss vendosi të zvogëlonte gjoksin, por pa e menduar se fansat e saj do ta prisnin keq këtë vendim. (TemA)

Loading...

Të pasur një gjoks të madh mund t’ju sjellë dhe probleme.

Të paktën kështu i ka ndodhi një modeleje amerikane.

Ashley Alexiss do të martohet në shtator, por ajo ka një problem, gjoksi i saj është shumë i madh për fustanin e nusërisë.

Madje madhësia e gjoksit po i shfaqte dhe probleme të tjera shëndetësore.

“Po vija re që me kalimin e viteve, po shtohej dhembja e shpinës. Më pas, shpina më jepte probleme kudo në trup.

Jam 27 vjeç, por ndihesha e moshuar”, u shpreh modelja.

Kështu Ashley Alexiss vendosi të zvogëlonte gjoksin, por pa e menduar se fansat e saj do ta prisnin keq këtë vendim. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT/ Modelja zvogëlon gjoksin: Nuk e mbaja dot, më dhimbte shpina… (“çmenden” fansat) FOTOT/ Modelja zvogëlon gjoksin: Nuk e mbaja dot, më dhimbte shpina… (“çmenden” fansat)Rating: 5.0
To Top