Lajme

FOTOT: Kush është 31-vjeçari që vrau 19-vjeçaren në Tiranë dhe më pas qëlloi dhe veten

Loading...

Ky është Xhaferr Mata, 31-vjeçari që mëngjesin e sotëm vrau 19-vjeçaren Xhuljeta Cuni dhe më pas qëlloi veten me një plumb në kokë.

Mësohet se i riu ishte nga Kalimashi i Kukësit dhe jetonte në Tiranë.

Ai kishte mbaruar studimet në Universitetin Politeknik të Tiranës për inxhinier mekanik dhe jetonte prej vitesh në kryeqytet.

Dyshohet se ai kishte një lidhje me vajzën, por nuk dihen arsyet që e çuan atë drejt vrasjes.

Në media është publikuar edhe një foto e viktimës me 31-vjeçarin, çka tregon se ata kanë qenë të lidhur, por dyshimet janë se 19-vjeçarja nuk ka dashur ta vazhdonte më lidhjen.

Ajo është qëlluar me plumb në kokë nga Mata, ndërkohë që në momentin e vrasjes ka qenë me një shoqe tjetër.

(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Kush është 31-vjeçari që vrau 19-vjeçaren në Tiranë dhe më pas qëlloi dhe veten FOTOT: Kush është 31-vjeçari që vrau 19-vjeçaren në Tiranë dhe më pas qëlloi dhe vetenRating: 5.0
To Top