Lajme

FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare: Më ngacmojnë shumë djem të rinj

Albërie Hadërgjonaj, që tashmë është tek të 50-at, thotë se e ngacmojnë shumë djem të rinj.

“Ndodh që më shkruajnë shumë djem të rinj dhe e vetmja gjë që u them është “çfarë të thotë halla ty””, u shpreh ajo për Ermal Mamaqin.(TemA)

Loading...

Albërie Hadërgjonaj, që tashmë është tek të 50-at, thotë se e ngacmojnë shumë djem të rinj.

“Ndodh që më shkruajnë shumë djem të rinj dhe e vetmja gjë që u them është “çfarë të thotë halla ty””, u shpreh ajo për Ermal Mamaqin.(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare: Më ngacmojnë shumë djem të rinj FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare: Më ngacmojnë shumë djem të rinjRating: 5.0
To Top