Lajme

FOTOT: Këngëtarja e famshme “ndez” Los Anxhelos

Loading...

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj.

Dhe këtë gjë Tulisa Contostavlos e bëri teksa freskohej ne një pishinë në Los Anxhelos.

E veshur me bikini të zeza këngëtarja 29 vjeçare dukej për mrekulli. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Këngëtarja e famshme “ndez” Los Anxhelos FOTOT: Këngëtarja e famshme “ndez” Los AnxhelosRating: 5.0
To Top