Home / Lajme / FOTOT: Kendall Jenner pozon topless
Kendall Jenner ka provokuar të gjithë me foto të cilën e ka publikuar të mërkurën në Instagram.22-vjeçari ka ndarë me fansat në Instagram një selfie topless.Ajo kishte “veshur” në pjesën e lart të trupit ishin dy zinxhirë ari. (TemA)

FOTOT: Kendall Jenner pozon topless

Kendall Jenner ka provokuar të gjithë me foto të cilën e ka publikuar të mërkurën në Instagram.

22-vjeçari ka ndarë me fansat në Instagram një selfie topless.

Ajo kishte “veshur” në pjesën e lart të trupit ishin dy zinxhirë ari. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje