Lajme

FOTOT: “Kapardisu me lekët e popullit se…”, qytetari “gozhdon” të dashurën e Zenit

😉

Armina Mevlani shpesh hErë kritikohet nga fansat për jetën e saj të luksit që bën sëbashku me të dashurin e saj Shkëlzen Berisha.

Ditën e djeshme Armina ka postuar një foto të bërë gjatë një eventi në Francë, në të cilën një komentues i shkruan “Kapardisu me lekët e popullit se herët a vonë Zoti nuk harron.”

Por të dashurës së Shkëlzenit nuk i ka pëlqyer aspak komenti dhe ka reaguar.

“Me thënë të drejtën i gjithë eventi ka qenë organizuar nga Moët&Chandon dhe meqe nuk e kuptoni puna ime eshte e lidhur pikërisht me këtë gjë, reklamimin e brandeve ashtu sic ky udhëtim e shumë të tjera organizohen nga vete firmat dhe financohen po nga ato”- ka shkruar Armina. (TemA)

Loading...

Armina Mevlani shpesh hErë kritikohet nga fansat për jetën e saj të luksit që bën sëbashku me të dashurin e saj Shkëlzen Berisha.

Ditën e djeshme Armina ka postuar një foto të bërë gjatë një eventi në Francë, në të cilën një komentues i shkruan “Kapardisu me lekët e popullit se herët a vonë Zoti nuk harron.”

Por të dashurës së Shkëlzenit nuk i ka pëlqyer aspak komenti dhe ka reaguar.

“Me thënë të drejtën i gjithë eventi ka qenë organizuar nga Moët&Chandon dhe meqe nuk e kuptoni puna ime eshte e lidhur pikërisht me këtë gjë, reklamimin e brandeve ashtu sic ky udhëtim e shumë të tjera organizohen nga vete firmat dhe financohen po nga ato”- ka shkruar Armina. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: “Kapardisu me lekët e popullit se…”, qytetari “gozhdon” të dashurën e Zenit FOTOT: “Kapardisu me lekët e popullit se…”, qytetari “gozhdon” të dashurën e ZenitRating: 5.0
To Top