Lajme

FOTOT: John Terry nis pushimet me patneren seksi

John Terry ndjehet mjaft energjik edhe pse nuk arriti të kualifikohej me Aston Villa-n për në Premier League.

Ish-kapiteni i Chelsea-t ka nisur disa ditë pushimi në Mykonos krah bashkëshortes së tij.

John dhe Toni ndjehen mjaft të lumtur që nga viti 2007 kur vendosën të martohen.

Çifti herë pas here publikon në rrjetet sociale momentet më të veçanta nga jeta e tyre. (TemA)

Loading...

John Terry ndjehet mjaft energjik edhe pse nuk arriti të kualifikohej me Aston Villa-n për në Premier League.

Ish-kapiteni i Chelsea-t ka nisur disa ditë pushimi në Mykonos krah bashkëshortes së tij.

John dhe Toni ndjehen mjaft të lumtur që nga viti 2007 kur vendosën të martohen.

Çifti herë pas here publikon në rrjetet sociale momentet më të veçanta nga jeta e tyre. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: John Terry nis pushimet me patneren seksi FOTOT: John Terry nis pushimet me patneren seksiRating: 5.0
To Top