Lajme

FOTOT hot: Një shikim “provokues” nga Demi Rose

Ajo nuk lë ditë pa përshëndetur 7 milionë fansat e saj në Instagram.

Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar për ta një set fotografik mjaft hot në Ibiza.

E veshur me kostum banjoje të zi modelja 23 vjeçare dukej mjaft seksi, teksa ekspozoi format e saj perfekte. (TemA)

Loading...

Ajo nuk lë ditë pa përshëndetur 7 milionë fansat e saj në Instagram.

Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar për ta një set fotografik mjaft hot në Ibiza.

E veshur me kostum banjoje të zi modelja 23 vjeçare dukej mjaft seksi, teksa ekspozoi format e saj perfekte. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT hot: Një shikim “provokues” nga Demi Rose FOTOT hot: Një shikim “provokues” nga Demi RoseRating: 5.0
To Top