Lajme

FOTOT hot nga “engjëlli” i Victoria’s Secret

Ajo është e njohur për bukurinë dhe format elegante që ka.

Dhe Romee Strijd tregoi linjat e saj trupro teksa realizoi një set fotografik në Malibu të dielën në mëngjes.

Engjëlli 22-vjeçar i Victoria’s Secret e veshur herë më bikini herë më xhinse të shkurta, tërhoqi vëmedjen e kalimtarëve dhe jo vetëm. (TemA)

Loading...

Ajo është e njohur për bukurinë dhe format elegante që ka.

Dhe Romee Strijd tregoi linjat e saj trupro teksa realizoi një set fotografik në Malibu të dielën në mëngjes.

Engjëlli 22-vjeçar i Victoria’s Secret e veshur herë më bikini herë më xhinse të shkurta, tërhoqi vëmedjen e kalimtarëve dhe jo vetëm. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT hot nga “engjëlli” i Victoria’s Secret FOTOT hot nga “engjëlli” i Victoria’s SecretRating: 5.0
To Top