Lajme

FOTOT/ Habit futbollisti i njohur: Do martohet me dy të dashurat e tij njëkohësisht

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit Ronaldinjo, do të martohet me dy femra njëkohësisht.

Sipas mediave braziliane, aktualisht ai po bashkëjeton me dy të fejuarat e tij, Priscilla Coelho dhe Beatriz Souza.

She shumë shpejt do të martohet me të dyja.

Ronaldinjo u lidh me Beatriz në vitin 2016, por vazhdoi lidhjen e mëparshme me Priscilla.

Të dyja partneret e tij marrin nga 1500 euro çdo muaj nga Dinho për t’i shpenzuar si të duan.

Ai iu blen partnereve të tij të njëjtat dhurata, në mënyrë që marrëdhënia treshe të funksionojë.

Megjithatë motra e tij nuk është dakord dhe nuk do të marrë pjesë në martesën treshe të Ronaldinjos.(TemA)

Loading...

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit Ronaldinjo, do të martohet me dy femra njëkohësisht.

Sipas mediave braziliane, aktualisht ai po bashkëjeton me dy të fejuarat e tij, Priscilla Coelho dhe Beatriz Souza.

She shumë shpejt do të martohet me të dyja.

Ronaldinjo u lidh me Beatriz në vitin 2016, por vazhdoi lidhjen e mëparshme me Priscilla.

Të dyja partneret e tij marrin nga 1500 euro çdo muaj nga Dinho për t’i shpenzuar si të duan.

Ai iu blen partnereve të tij të njëjtat dhurata, në mënyrë që marrëdhënia treshe të funksionojë.

Megjithatë motra e tij nuk është dakord dhe nuk do të marrë pjesë në martesën treshe të Ronaldinjos.(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT/ Habit futbollisti i njohur: Do martohet me dy të dashurat e tij njëkohësisht FOTOT/ Habit futbollisti i njohur: Do martohet me dy të dashurat e tij njëkohësishtRating: 5.0
To Top