Home / Lajme / FOTOT e rralla, si ishte Gjirokastra në vitet ‘70

FOTOT e rralla, si ishte Gjirokastra në vitet ‘70

Këto foto të rralla tregojnë Gjirokastrën në vitin 70’.

Në pamjet që ju do të shikoni më poshtë shfaqet gjallëria e qytetit në ato vite.

Fotografitë janë publikuar nga faqja Shqipëria e harruar. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje