Lajme

FOTOT E JAVËS: “Rreth e qark botës për 7 ditë”

The Guardian ka bërë përmbledhjen javore të fotografive më të mira.

Në galerinë e përcjellë, spikatin raketat izraelite mbi hapësirën ajrore siriane, nisja e fushatës në Turqi, ndeshja finale e Arsene Wenger si trajner i Arsenalit në Londër, dhe demonstratat në Gaza.

Hidhini një sy. (TemA)

Loading...

The Guardian ka bërë përmbledhjen javore të fotografive më të mira.

Në galerinë e përcjellë, spikatin raketat izraelite mbi hapësirën ajrore siriane, nisja e fushatës në Turqi, ndeshja finale e Arsene Wenger si trajner i Arsenalit në Londër, dhe demonstratat në Gaza.

Hidhini një sy. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT E JAVËS: “Rreth e qark botës për 7 ditë” FOTOT E JAVËS: “Rreth e qark botës për 7 ditë”Rating: 5.0
To Top