Home / Lajme / FOTOT: E gënjeu se ishte e virgjër, boksierit “i ikën truri”, vret të dashurën dhe më pas veten
Një bosksier e MMA-së, 28 vjeç, vrau të dashurën e tij 27-vjeçare, dhe më pas ia copëtoi trupin dhe e futi në qese pasi ajo e kishte gënjyer se kishte qenë e virgjër.I riu ishte njohur me vajzën Yee-min Huang në një faqe interneti “Tinder” dhe ajo i kishte thënë se ishte e virgjër, por Gary Chu e masakroi atë pasi pretendoi se vajza i bëri padrejtësi duke e gënjyer atë.Kamerat e sigurisë të apartamentit kanë kapur momentet, kur Gary Chu hodhi pjesë pjesë trupin e 27-vjeçares të cilin e kishte futur në shtatë qese.Më pas “luftëtari” i MMA vrau vetën.Ngjarja e tmerrshme e cila tronditi opinionin publik ndodhi në Tajvan. (TemA)

FOTOT: E gënjeu se ishte e virgjër, boksierit “i ikën truri”, vret të dashurën dhe më pas veten

Një bosksier e MMA-së, 28 vjeç, vrau të dashurën e tij 27-vjeçare, dhe më pas ia copëtoi trupin dhe e futi në qese pasi ajo e kishte gënjyer se kishte qenë e virgjër.

I riu ishte njohur me vajzën Yee-min Huang në një faqe interneti “Tinder” dhe ajo i kishte thënë se ishte e virgjër, por Gary Chu e masakroi atë pasi pretendoi se vajza i bëri padrejtësi duke e gënjyer atë.

Kamerat e sigurisë të apartamentit kanë kapur momentet, kur Gary Chu hodhi pjesë pjesë trupin e 27-vjeçares të cilin e kishte futur në shtatë qese.

Më pas “luftëtari” i MMA vrau vetën.

Ngjarja e tmerrshme e cila tronditi opinionin publik ndodhi në Tajvan. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje