Lajme

FOTOT: Demi Rose shfaqet më seksi se kurrë më parë

Loading...

Ajo di se si të tërheqë vëmendjen e medieve rozë dhe jo vetëm

Dhe Demi Rose bëri që të gjithë sytë të ishin në të teksa ajo ishte veshur me rroba banjoje të kuqe dhe po freskohej në një pishinë në Cape Verde.

Modelja 23-vjeçar tregoi edhe njëherë format e saj trupore mahnitëse. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Demi Rose shfaqet më seksi se kurrë më parë FOTOT: Demi Rose shfaqet më seksi se kurrë më parëRating: 5.0
To Top