Lajme

FOTOT: “Çmendet” Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani është bërë një nga femrat më të njohura në Itali pas ndarjes me futbollistin me origjine shqiptare, Blerim Xhemali dhe deklaratave për futbollistët.

Së fundmi ajo është fotografuar duke pushuar në ishujt Canarie.

Modelja nuk ka ngurruar të postojë edhe disa foto topless.(TemA)

Loading...

Erjona Sulejmani është bërë një nga femrat më të njohura në Itali pas ndarjes me futbollistin me origjine shqiptare, Blerim Xhemali dhe deklaratave për futbollistët.

Së fundmi ajo është fotografuar duke pushuar në ishujt Canarie.

Modelja nuk ka ngurruar të postojë edhe disa foto topless.(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: “Çmendet” Erjona Sulejmani FOTOT: “Çmendet” Erjona SulejmaniRating: 5.0
To Top