Lajme

FOTOT: Çifti nuk përmbahet, “dhuron” skena të nxehta në publik

Loading...

Romanca e tyre ka qenë e mbushur me vështirësi të shumta.

Megjithatë, Yazmin Oukhellou dhe James Lock duken se kanë rregulluar marrëdhënien e tyre që e cila kjo u dëshmua në udhëtimin e fundit romantik në Mallorca.

Ylli i TOWIE tregoj figurën e saj sensacionale me bikini të shkurta, dhe dhuroi skena të nxehta më të dashurin e saj James. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Çifti nuk përmbahet, “dhuron” skena të nxehta në publik FOTOT: Çifti nuk përmbahet, “dhuron” skena të nxehta në publikRating: 5.0
To Top