Lajme

FOTOT: Brenda “parajsës” 4.91 milionë dollarëshe të Leonardo DiCaprios

Loading...

Leonardo DiCaprio është zhvendosur në Los Angelos.

Aktori i famshëm ka blerë një shtëpi të re për shumën e 4.91 milionë dollarëve, e cila i përkiste producentit Moby.

Shtëpia, e cila ndodhet në zonën e Los Feliz, është një “parajsë” më vete.

Ajo është e arreduar me stil anglez dhe ka pesë dhoma gjumi dhe tetë banjo.

Në këtë shtëpi gjen spa, pishina, kinema dhe çdo gjë tjetër që do ju shkojë në mendje. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTOT: Brenda “parajsës” 4.91 milionë dollarëshe të Leonardo DiCaprios FOTOT: Brenda “parajsës” 4.91 milionë dollarëshe të Leonardo DiCapriosRating: 5.0
To Top