Home / Lajme / FOTOT: Ashley “ndez” Ibizan
Ashley James po kalon disa momente relaksi bashkë me mikeshat e saj në Ibiza.Ajo dukej mjaft seksi teksa merrte rrezet e diellit.E veshur me bikini të kuqe, 31-vjeçarja tregoi format e saj perfekt. (TemA)

FOTOT: Ashley “ndez” Ibizan

Ashley James po kalon disa momente relaksi bashkë me mikeshat e saj në Ibiza.

Ajo dukej mjaft seksi teksa merrte rrezet e diellit.

E veshur me bikini të kuqe, 31-vjeçarja tregoi format e saj perfekt. (TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje