Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

Fotoja prekëse e Sidrit Bejlerit: 1 Maji është festa e kësaj dore

Këngëtari Sidrit Bejleri ka “festuar” 1 Majin përmes një fotoje shumë domethënëse dhe prekëse.

Ai ka shpërndarë në rrjetet sociale një dorë të një burri të moshuar, e plasaritur nga puna…

“1 Maji është festa e kësaj dore”, ka shkruar ai bashkangjitur kësaj pamjeje të trishtë dhe kuptimplotë.

Loading...

Këngëtari Sidrit Bejleri ka “festuar” 1 Majin përmes një fotoje shumë domethënëse dhe prekëse.

Ai ka shpërndarë në rrjetet sociale një dorë të një burri të moshuar, e plasaritur nga puna…

“1 Maji është festa e kësaj dore”, ka shkruar ai bashkangjitur kësaj pamjeje të trishtë dhe kuptimplotë.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Fotoja prekëse e Sidrit Bejlerit: 1 Maji është festa e kësaj dore Fotoja prekëse e Sidrit Bejlerit: 1 Maji është festa e kësaj doreRating: 5.0
To Top