Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

FOTO/ “Si nuk ju vjen turp?”, çfarë e revoltoi Klaudia Pepën me komentuesen në Instagram

Kohët e fundit Albi Nako dhe Klaudia Pepa kanë qenë në qendër të vëmendjes.Kjo pasi u përfol se Albi tashmë ka gjetur dashurinë e tij të re dhe se ishte në lidhje me balerinën e njohur, Alba Hoxhën. Së fundmi ishte një komentues në foton e fundit te postuar nga Pepa i cili ka bërë që ajo t’i kundërpërgjigjet dhe të vendosë pikat mbi ‘i’.

“Dashuro Albi Nakon që t’boni njeri jo bananen,”- shkruante fansja, ndërkohë balerina ia kthen kështu: “Po si nuk ju vjen turp që flisni kështu? Njeri më ka bërë familje ime në radhë të pare pastaj Albi ka pjesën e vet me profesion. Mëso te shkruash me logjikë,”- u shpreh Klaudia.

Loading...

Kohët e fundit Albi Nako dhe Klaudia Pepa kanë qenë në qendër të vëmendjes.Kjo pasi u përfol se Albi tashmë ka gjetur dashurinë e tij të re dhe se ishte në lidhje me balerinën e njohur, Alba Hoxhën. Së fundmi ishte një komentues në foton e fundit te postuar nga Pepa i cili ka bërë që ajo t’i kundërpërgjigjet dhe të vendosë pikat mbi ‘i’.

“Dashuro Albi Nakon që t’boni njeri jo bananen,”- shkruante fansja, ndërkohë balerina ia kthen kështu: “Po si nuk ju vjen turp që flisni kështu? Njeri më ka bërë familje ime në radhë të pare pastaj Albi ka pjesën e vet me profesion. Mëso te shkruash me logjikë,”- u shpreh Klaudia.

Loading...

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/functions.php on line 994
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . FOTO/ “Si nuk ju vjen turp?”, çfarë e revoltoi Klaudia Pepën me komentuesen në Instagram FOTO/ “Si nuk ju vjen turp?”, çfarë e revoltoi Klaudia Pepën me komentuesen në InstagramRating: 5.0
To Top