Home / Lajme / Fluks në Durrës, afro 12 mijë vetë erdhën nga Italia. Probleme me tragetet
Fluks në Durrës, afro 12 mijë vetë erdhën nga Italia. Probleme me tragetet

Fluks në Durrës, afro 12 mijë vetë erdhën nga Italia. Probleme me tragetet

Fluks në Durrës, afro 12 mijë vetë erdhën nga Italia. Probleme me tragetet

Fluksi në rritje i udhëtarëve në Portin e Durrësit ka sjellë anomalitë e para.

Trageti i Ankonas mbërriti me disa orë vonesë për shkak të një defekti që pësoi në ujerat italiane.

I njëjti problem është shfaqur edhe me tragetin e linjës Bari -Durrës.

Emigrantet po kthehen në atdhe për të kaluar pushimet verore me familjaret e tyre.

Përgjatë 24 orëve të fundit kanë hyrë në vendin tonë afro 11 700 pasagjerë.

Për të përballuar fluksin në rritje autoritetet që operojnë në port po punojnë me kapacitet të plotë për të shmangur radhët e gjata.

VIDEO MUND TE SHIKONI  !

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje