Lajme

Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)

Familjarët e dy policëve të zhdukur që nga mbrëmë, po qëndrojnë në vendin ku po zhvillohen kërkimet, raporton Indeksonline.

Policët të cilët mbrëmë ranë në një humnerë në magjistralen Kaçanik-Han i Elezit, janë Malsor Dashi dhe Armend Trena.

Ndryshe, policët e zhukur janë kërkuar edhe nga FSK-ja, përkatësisht nga njësiti i zhytësve të cilët janë future në lumin Lepenc./

Loading...

Familjarët e dy policëve të zhdukur që nga mbrëmë, po qëndrojnë në vendin ku po zhvillohen kërkimet, raporton Indeksonline.

Policët të cilët mbrëmë ranë në një humnerë në magjistralen Kaçanik-Han i Elezit, janë Malsor Dashi dhe Armend Trena.

Ndryshe, policët e zhukur janë kërkuar edhe nga FSK-ja, përkatësisht nga njësiti i zhytësve të cilët janë future në lumin Lepenc./

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto) Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)Rating: 5.0
To Top