Lajme

Edis Maliqi, përforcimi i radhës te Kukësi

Kukësi vijon të përforcohet në prag të Kupave të Europës.

Klubi verilindore ka nënshkruar kontratë me Edis Maliqin, mbrojtësin 23 vjeçar që vjen nga kampionati maqedonas.

Edis Maliqi ka luajtur në 3 sezonet e fundit me Shkupin.

Mbrojtësi shqiptar vjen si përforcim për mbrojtjen e ekipit te Kukesi.

Maliqi eshte lojtari i trete qe ka nenshktuar per Kukesin pas Faton Malokut dhe Arlind Kalase.

Loading...

Kukësi vijon të përforcohet në prag të Kupave të Europës.

Klubi verilindore ka nënshkruar kontratë me Edis Maliqin, mbrojtësin 23 vjeçar që vjen nga kampionati maqedonas.

Edis Maliqi ka luajtur në 3 sezonet e fundit me Shkupin.

Mbrojtësi shqiptar vjen si përforcim për mbrojtjen e ekipit te Kukesi.

Maliqi eshte lojtari i trete qe ka nenshktuar per Kukesin pas Faton Malokut dhe Arlind Kalase.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Edis Maliqi, përforcimi i radhës te Kukësi Edis Maliqi, përforcimi i radhës te KukësiRating: 5.0
To Top