Home / Lajme / Edi Rama ne KRIZE do të mbrohet me tela më gjëmba?! Çfarë po ndodh tani para Kuvendit
Edi Rama ne KRIZE do të mbrohet me tela më gjëmba?! Çfarë po ndodh tani para Kuvendit

Edi Rama ne KRIZE do të mbrohet me tela më gjëmba?! Çfarë po ndodh tani para Kuvendit

Kur duhet më pak se një orë që të nisë protesta e thirrur nga opozita e bashkuar, momentalisht situata paraqitet e qetë para dyerve të Kuvendit të Shqipërisë.

Mësohet se tela me gjëmba janë parë para Kuvendit. Ata nuk janë hapur akoma, por janë parë si rezervë në një pjesë anësor.

Nuk dihet nëse ata do të përdorën, teksa opozita është zotuar se do të pengojë zgjedhjen e kryeprokurorit të ri të përkohshëm, vetëm me votat e mazhorancës.

Sakaq nga qarqe të ndryshme të vendit janë nisur autobusët me mbështetës të opozitës.

Edi Rama ne KRIZE do të mbrohet me tela më gjëmba?! Çfarë po ndodh tani para Kuvendit
Edi Rama ne KRIZE do të mbrohet me tela më gjëmba?! Çfarë po ndodh tani para Kuvendit
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje