Home / Lajme / E frikshme: Shikoni si lëkundën objektet nga tërmeti në Meksikë
E frikshme: Shikoni si lëkundën objektet nga tërmeti në Meksikë

E frikshme: Shikoni si lëkundën objektet nga tërmeti në Meksikë

E frikshme: Shikoni si lëkundën objektet nga tërmeti në Meksikë
E frikshme: Shikoni si lëkundën objektet nga tërmeti në Meksikë

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.4 ka goditur Meksikën.

Epiqendra e tërmetit ishte 8 kilometra në juglindje të Atencingo në qytetin meksikan të Puebla.

Në rrjetet sociale janë publikuar video ku shihen lëkundjet e objekteve nga dridhja e fuqishme.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje