Lajme

Digjen tre kiosqe dhe tre automjete në Shkup

Loading...

Tre kiosqe tre automjete janë djegur mbrëmë në Shkup, njoftoi policia.

“Mbrëmë rreth orës 01:00 në rrugën “Ferid Bajram” në Shkup, përballë shkollës fillore “Panajot Ginovski” ka rënë zjarr ku ishin përfshirë tre kiosqe, pronarët e të cilave nuk dihen dhe tre automjete. Bëhet fjalë për automjet transporti “Iveko” me targa të Shkupit, automjet  transporti “Ford Tranzit” me targa të Shkupit, pronë e D.S. dhe automjet udhëtimi “Opel Korsa” me targa  në pronë të personit L.S njoftoi MPB.

Zjarri është lokalizuar, ndërsa ekspertiza siç informojnë nga MPB do të bëhet gjatë ditës.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Digjen tre kiosqe dhe tre automjete në Shkup Digjen tre kiosqe dhe tre automjete në ShkupRating: 5.0
To Top