Home / Lajme / Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit
Auto Draft

Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit

Auto Draft
Auto Draft

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk.

Tre policë të Burgut e duke e kthyer nga Spitali i Qytetit pas një kontrolli mjekësor, derisa kanë dalë nga spitali, duke shtyrë me dorë një polic dhe duke e larguar një tjetër, i arrestuari ka ikur.

Incidenti është paraqitur në Stacionin e Policisë në Prilep. Në ora 22:00 i arratisuri është gjetur dhe është kthyer në Burgun e Prilepit

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje