Lajme

DENONCIMI/ Berisha publikon audio-përgjimin “Babale 2”: Ja pse duhet të dorëhiqet Rama

Sali Berisha ka shpërndarë një “audio-përgjim” të ri, ku sipas tij, kryeministri Edi Rama ka folur me një gazetar.

Në materialin e transmetuar nga emisioni “Stop”, pretendohet se shefi i qeverisë ka fyer në bisedë telefonike një reporter me emrin Renaldo.

Ngjarja ka nxitur reagimin e ish-kryeministrit Berisha, i cili mesa duket ka qenë i indinjuar.

Pas “Babales”, ky është “skandali” i dytë i shpërndarë nga Partia Demokratike, ku si në rastin e parë, dallohet qartë se bëhet fjalë për një montazh.

“Shpeton Edi Rama, gazetari i fallsifikoi zerin!?!?!?

Lexoni mesazhin dhe shikoni vedeon e qytetarit dixhital! sb

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames..” shkruan Berisha. (TemA)

Loading...

Sali Berisha ka shpërndarë një “audio-përgjim” të ri, ku sipas tij, kryeministri Edi Rama ka folur me një gazetar.

Në materialin e transmetuar nga emisioni “Stop”, pretendohet se shefi i qeverisë ka fyer në bisedë telefonike një reporter me emrin Renaldo.

Ngjarja ka nxitur reagimin e ish-kryeministrit Berisha, i cili mesa duket ka qenë i indinjuar.

Pas “Babales”, ky është “skandali” i dytë i shpërndarë nga Partia Demokratike, ku si në rastin e parë, dallohet qartë se bëhet fjalë për një montazh.

“Shpeton Edi Rama, gazetari i fallsifikoi zerin!?!?!?

Lexoni mesazhin dhe shikoni vedeon e qytetarit dixhital! sb

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames..” shkruan Berisha. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . DENONCIMI/ Berisha publikon audio-përgjimin “Babale 2”: Ja pse duhet të dorëhiqet Rama DENONCIMI/ Berisha publikon audio-përgjimin “Babale 2”: Ja pse duhet të dorëhiqet RamaRating: 5.0
To Top