Lajme

Çështja “Xhafaj”, Balla ironizon Bashën: Ku është zhdukur babalekryetari i Partisë Babalokratike

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla nëpërmjet një postim në rrjetin social Facebook deklaron se kryedemokrati, Lulzm Basha po keqpërdor të rinjtë e FRPD.

Këta të fundit prej ditësh kanë protestuar para ministrisë së Brendshme ku kërkojnë dorëheqjen e ministrit Fatmir Xhafaj.

Sipas Ballës Basha është zhdukur se e di të vërtetën e Babales dhe e vërteta e përgjimit do të dalë brenda pak ditësh.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

“Ku është zhdukur babalekryetari e Partisë Babalokratike?

Pse i keqpërdori dje të rinjtë e FRPD Lulzim Basha pa ju treguar të vërtetën për Babalen dhe babalepërgjimin?

Sepse Lulzimi e di të vërtetën.

Edhe pak ditë dhe shqiptarët do të dëgjojnë të vërtetën babalepërgjimit”,– shkruan Balla.

Loading...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla nëpërmjet një postim në rrjetin social Facebook deklaron se kryedemokrati, Lulzm Basha po keqpërdor të rinjtë e FRPD.

Këta të fundit prej ditësh kanë protestuar para ministrisë së Brendshme ku kërkojnë dorëheqjen e ministrit Fatmir Xhafaj.

Sipas Ballës Basha është zhdukur se e di të vërtetën e Babales dhe e vërteta e përgjimit do të dalë brenda pak ditësh.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

“Ku është zhdukur babalekryetari e Partisë Babalokratike?

Pse i keqpërdori dje të rinjtë e FRPD Lulzim Basha pa ju treguar të vërtetën për Babalen dhe babalepërgjimin?

Sepse Lulzimi e di të vërtetën.

Edhe pak ditë dhe shqiptarët do të dëgjojnë të vërtetën babalepërgjimit”,– shkruan Balla.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Çështja “Xhafaj”, Balla ironizon Bashën: Ku është zhdukur babalekryetari i Partisë Babalokratike Çështja “Xhafaj”, Balla ironizon Bashën: Ku është zhdukur babalekryetari i Partisë BabalokratikeRating: 5.0
To Top